جمعه 29 تير 1397   09:18:00
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/5/22 يكشنبهدیروز طی مکاتبه ای صورت گرفت؛
تقدیر رییس سازمان محیط زیست بخاطر نقش وزیر اقتصاد در خصوص مالیات سبز
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست طی مکاتبه ای از مساعدت ها و حمایت های وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه ها و موضوعات محیط زیستی در دولت یازدهم به ویژه نقش آفرینی وی در معرفی و پذیرش مالیات سبز تقدیر کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در نامه معصومه ابتکار خطاب به علی طیب نیا که روز گذشته انجام شد، می خوانیم: برقراری تعادل بین وجوه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی توسعه؛ شرط لازم تحقق اهداف بلند نظام در حوزه های مختلف و نیل به محیط زیست مطلوب مندرج در سند چشم انداز 1404 و سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی معام معظم رهبری است.

یکی از مهم ترین بسترهای تحقق این اهداف برای حفاظت از محیط زیست، تعبیه و استفاده از ابزارهای اقتصادی و از جمله مالیات است.

مساعدت ها و حمایت های جنابعالی از برنامه ها، سیاست ها، لوایح و موضوعات محیط زیست در دولت یازدهم و به ویژه نقش افرینی در معرفی و پذیرش مفهوم "مالیات سبز" در لایحه مالیات بر ارزش افزوده اقدامی تاریخی، ماندگار و ستودنی است.

بدینوسیله مراتب تقدیر خود و دوستداران محیط زیست را خدمت تان ابراز داشته و از خداوند سبحان سلامت، سربلندی و فرصت خدمت بیش از پیش به میهن عزیز را خواستارم.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir